JavaScript - programowanie dynamicznych stron

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla osób znających podstawy projektowania stron internetowych w języku HTML, chcących rozszerzyć swoją wiedzę o umiejętność programowania skryptów w języku JavaScript. 

Osoby znające podstawy języka HTML i CSS zapraszamy również na ścieżkę szkoleniową z zakresu instalacji i administracji systemów CMS (Joomla, WordPress itp.) oraz programowania w języku PHP.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są w trybie zindywidualizowanym lub dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Ramowy program szkolenia:

- JavaScript w HTML-u
- Komentarze własne
- Zmienne – właściwości, nazwy, zastosowanie
- Operacje arytmetyczne i przypisania
- Konkatenacja , Inkrementacja
- Stałe
- Tablice
- Instrukcje warunkowe
- Zapytania warunkowe
- Operacje przypisania i logiki
- Pętle For, While, komendy break oraz continue
- Funkcje z parametrami i bez
- Programowanie obiektowe- Metody, konstruktory itp.
- Wbudowane obiekty
- DOM - Document Object Model
- Okna komunikatów i zdarzenia
- Walidowanie

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń zindywidualizowanych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb słuchaczy.

Dodatkowe informacje