MS Excel

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą przyśpieszyć swoją pracę lub planują ją rozpocząć w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel. Szkolenie dostępne na różnych poziomach zaawansowania: podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Osoby bardzo dobrze znające dany program zapraszamy na szkolenie z programowania w języku VBA w MS Excel.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są w trybie zindywidualizowanym lub w formie wykładów dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Przykładowe tematy realizowane podczas szkoleń na różnych poziomach:

- Ustawienia arkusza (kolumn, wierszy, komórek)
- Formatowania standardowe i niestandardowe
- Funkcje podstawowe i wielopoziomowe
- Budowa i analiza wykresów
- Funkcje tekstowe, finansowe, logiczne, dat itp.
- Analiza symulacji - Filtry proste i zaawansowane
- Import i Eksport danych
- Udostępnianie arkusz i praca w grupach
- Zabezpieczenia
- Łączenie z zewnętrznymi źródłami danych

W celu uzyskania szczegółowego programu dla konkretnego poziomu zaawansowania prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń indywidualnych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb słuchaczy.

Dodatkowe informacje