VBA - Visual Basic for Applications

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących rozszerzyć swoją wiedzę o umiejętność samodzielnego projektowania własnych narzędzi, programów, skryptów / Makr dla aplikacji takich jak np. MS Excel w celu automatyzacji codziennej pracy.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są indywidualnie lub dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Ramowy program szkolenia:

-Obsługa narzędzi Developer
-Środowisko pracy VBA
-Obiekty i zmienne w VBA
-Operacje na zmiennych
-Metody
-Instrukcje warunkowe
-Pętle
-Operacje na plikach
-Tabele
-Obsługa błędów
-Zdarzenia/Wyzwalacze
-Budowa własnych funkcji
-Budowa formularz

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń indywidualnych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb słuchaczy.

Dodatkowe informacje