Kupon podarunkowy / Voucher

indywidualneindywidualneZadbaj o udany prezent !!!!
Zapraszamy do zakupu Kart podarunkowych/Bonów ZPCI.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zakupu i przekazania w formie wspaniałego prezentu kart podarunkowych. Nasze bony dostępne są w dwóch wersjach kwotowej (na dowolnie wybraną przez Państwa kwotę) oraz usługowej (konkretnie przypisaną do kursu, szkolenia, usługi).

Opis opcji kart:

Bon Kwotowy - wybierz dowolną kwotę jaką chcesz przeznaczyć np. 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł, 300 zł lub inną wybraną przez Ciebie. Daną kwotę osoba obdarowana będzie mogła wykorzystać na dowolne usługi w Centrum Informatyki tj. szkolenia, zajęcia indywidualne, montaż komputera, naprawę itp.

indywidualneBon Dedykowany - Wybierz dowolny typ usługi z oferty Centrum Informatyki który chcesz przekazać jako prezent np.:

- Szkolenie dla dorosłych (wybierz dowolny typ szkolenia i przekaż Voucher w formie zaproszenia na szkolenie).

- Zajęcia z informatyki dla dzieci. Przekaż dziecku najlepszy z możliwych prezentów jakim jest cenna wiedza i rozwój jego pasji przy okazji dając mu radość z poznawania nowych technologii.

- Zajęcia indywidualne u nas w sali lub z dojazdem do domu obdarowanego.

- Pakiet Senior start - Przyjedziemy i uruchomimy komputer Twoim rodzicom/dziadkom jak również udzielimy pierwszych całkowicie indywidualnych lekcji aby nie bali się korzystać z komputera.