Power Query

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą poznać i umiejętnie wykorzystywać dodatek Power Query w MS Excel. Zapraszamy również na szkolenia z zakresu dodatków Power Pivot i Power Map.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są w trybie zindywidualizowanym lub w formie wykładów dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Istnieje możliwość dopasowania terminów do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Przykładowe zagadnienia poruszane w trakcie szkolenia:

-Wprowadzenie do PowerQuery - omówienie narzędzia
-Import danych do modelu danych z plików MS Excel
-Import z innych źródeł
-Export danych z modelu
-Korekta typu danych
-Odświeżanie
-Duplikaty – czyszczenie
-Grupowanie i rozdzielanie
-Tabele przestawne
-Scalanie spójne i niespójne
-Listy danych
-Dodatkowe kolumny
-Dane z formularzy
-Filtrowanie, usuwanie i układanie danych
-Kolumny tzw. „nonstandard”
-Wprowadzenie do języka M
-Funkcja If/jeżeli
-Wprowadzenie do edytora zaawansowanego
-Budowa własnej funkcji

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń zindywidualizowanych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu/poziomu szkolenia do potrzeb słuchacza/y po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.