LibreOffice / OpenOffice

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla osób, planujących efektywnie wykorzystywać pakiet biurowy LibreOffice, OpenOffice lub StarOffice w codziennej pracy jako idealna alternatywa dla popularnego pakietu MS Office. Szkolenie dostępne jest na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są w trybie zindywidualizowanym lub dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Przykładowe tematy poruszane podczas szkolenia w zależności od wybranego poziomu zaawansowania:

- Wprowadzenie do pakietu
- Skróty klawiaturowe
- Writer – przygotowanie dokumentu, wstawianie obiektów, nagłówki, stopki , akapity itp.
- Calc – edycja danych, formatowanie warunkowe, funkcje podstawowe i automatyczne, tworzenie i modyfikowanie wykresów, formuł itp.
- Impress –tworzenie prezentacji, projekty, animacje, narzędzia pokazu itp.
- Draw – budowa ilustracji, gradienty, przeźrocza, obiekty 3D, rastry i wektory, krzywe Beziera itp.
- Base – tabele, formularze, zapytania, raporty, kreator widoków, budowa relacji i bazy danych.

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń zindywidualizowanych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu/poziomu szkolenia do potrzeb słuchacza/y po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.

Dodatkowe informacje